BalonCentrum.EU, s.r.o.
Břestek 316
687 08

Telefon: +420 572 547 183
Mobil: +420 774 995 605
E-mail: info@baloncentrum.eu

Rezervace pobytu Rezervace pobytu

Let balónem

Ubytování Let balónem Vám poskytne neopakovatelný zážitek, který Vám zůstane navždy v paměti. Povzneste se nad starosti všedních dnů. V koši horkovzdušného balónu dostaneme nad našimi životy nadhled a naše problémy budou menší a tak nějak vzdálenější.

Při večeři na terase můžete sledovat večerní start balónu. Budete překvapení jaký rituální tanec nafouknutí balónu, zvednutí koše a stoupání k temné obloze, je. Honem zahnat děti do postelí, poslední sklenička něčeho pro dospělé a na kutě, protože ráno odlítáte Vy! Ať se zase někdo jiný může pokochat, jak se zvedá Váš balón, tentokrát do ranního slunce.

Piloti Balónů EU jsou zkušení profíci. Mají víc než něco nalétáno, pilotují technicky perfektní balóny a jsou zaštítěny jedním z největších a nejvybavenějších letišť horkovzdušných balónů v Evropě. Když si budete přát, vezmou do koše i kuchaře a servírku, vystrojí pro Vás nebeskou hostinu. K dispozici mají 10 balónů s různými kapacitami, takže se do některých vejde i oddávající a můžete se vdát či oženit. Kde jinde než tak blízko bohu by Vám to mělo vyjít:)

Fotogalerie

O nás

Balónová hospůdka BalonCentrum Břestek u Uh. Hradiště se nachází na úpatí chřibů pod hradem Buchlovem. Je ideální pro firemní akce, teambuilding, konference, relaxační pobyty, rodinné oslavy, svatby a v neposlední řadě vyhlídkový let balonem.

Vychutnejte si domácí atmosféru ve stylovém penzionu s restaurací v útulných 2-lůžkových a 4-lůžkových pokojích s veškerým komfortem.

Sledujte nás

Copyright © 2016-2024 BalonCentrum.EU, s.r.o.

BalonCentrum Břestek v Břestku hodnocení